SON DAKİKA
Hava Durumu

Andersen Global, Çelen ile işbirliği anlaşması imzaladı

Andersen Global ile Türkiye merkezli Çelen Kurumsal Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş. arasında imzalanan işbirliği anlaşması çerçevesinde, Türkiye'de halihazırda verdiği Vergi ve Hukuk alanındaki hizmetlere, Değerleme faaliyetlerini de eklemiştir.

Haber Giriş Tarihi: 26.06.2024 17:58
Haber Güncellenme Tarihi: 26.06.2024 17:58
Kaynak: Ekometre
Andersen Global, Çelen ile işbirliği anlaşması imzaladı

Üst yapı, alt yapı, sanayi amaçlı geliştirmeler ve yatırım ortamlarının farklı alanlarında 50 yıllık kapsamlı, çeşitlendirilmiş uygulamalı deneyim ile Çelen; halka açık yerli ve yabancı şirketlere, kamu kuruluşlarına, özel sektör şirketlerine ve ailelere kapsamlı ve çeşitli değerleme hizmetleri sunmaktadır. 1995 yılında kurulan ve yönetici ortak Güniz Çelen tarafından yönetilen Çelen'in değerleme şirketi, 18'den fazla ülkede verdiği hizmetler ile büyüyerek Türkiye'nin en köklü değerleme firmalarından biri haline gelmiştir.
"Yıllar içinde, yüksek düzeyde belirsizlik ortamlarında etkili ve yenilikçi çözümler sunarak müşterilerimizle güçlü ve sürdürülebilir ilişkiler kurduk" diyen Güniz Çelen, "Müşterilerimize entegre hizmet anlayışı ile geniş bir takım olarak, sınır ötesi hizmet sunmak ve pazardaki rekabet avantajımızı sürdürmek için Andersen Global'in üyeleri ve iş birliği yaptığı firmalarıyla çalışmayı dört gözle bekliyoruz" diye ekledi.
Andersen Global Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO'su Mark L. Vorsatz, "Çelen, müşterilere en iyi hizmeti sunma taahhüdümüzü paylaşmaktadır" dedi. "Güniz ve ekibinin değerleme sektöründeki bilgi birikimi, müşterilere bütüncül, sınır tanımayan çözümler sunma, Türkiye ve bölgedeki üye ve iş birliği yapan firmalar arasında sinerjik çalışma ilişkileri yaratma kararlılığımızı destekliyor" diye ekledi.
Andersen Global, dünya çapında vergi, hukuk ve değerleme uzmanlarından oluşan, yasal olarak ayrı, bağımsız üye firmalardan oluşan uluslararası bir yapıdır. 2013 yılında ABD’li üye firma Andersen Tax LLC tarafından kurulan Andersen Global, bugün dünya genelinde 16,000'den fazla kişiden oluşan yetkin ekibe sahip olup, üyeleri ve işbirliği yaptığı firmaları ile 450'den fazla lokasyonda faaliyet göstermektedir.
 

Kaynak: Ekometre

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.