SON DAKİKA
Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

Acıbadem Sigorta da Genel Müdür Ali Benli oldu

Bupa Acıbadem Sigorta’nın 2010 yıldan bu yana Genel Müdürlük görevini yürüten Gökhan Gürcan, bayrağı 1 Eylül 2023 itibarıyla Atilla Benli’ye devrediyor. 2021 yılından itibaren Bupa Acıbadem Sigorta’nın Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini de sürdüren Gökhan Gürcan, bu görevininin yanında Bupa Türkiye’nin CEO’luğunu da devam ettirecek

Haber Giriş Tarihi: 14.08.2023 17:20
Haber Güncellenme Tarihi: 14.08.2023 17:20
https://ekometre.com/
Acıbadem Sigorta da Genel Müdür Ali Benli oldu

Sağlık sigortacılığında uzmanlaşmış tek sigorta şirketi Bupa Acıbadem’in yeni Genel Müdürü Atilla Benli oldu. Atilla Benli görevi 1 Eylül 2023 tarihinde devir alacak.

Benli, Bupa Acıbadem Sigorta’daki yeni görevinden önce Türkiye Sigorta ve Türkiye Hayat Emeklilik Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve Genel Müdürü görevlerini yürütüyordu.

Bupa Türkiye CEO’su ve Yönetim Kurulu Başkanı Gökhan Gürcan hem şirket içinde hem de sosyal medya hesaplarından yaptığı açıklamada; “Bupa Türkiye olarak hem sigortacılık hem de sağlık hizmetleri alanında büyümeye, etkinliğimizi ve yaygınlığımızı arttırmaya; bu amaçla da yeni şirketler satın almaya, yeni şirketler kurmaya ve yeni iş kollarına girmeye çalışıyoruz. Tüm bu stratejileri hayata geçirebilmenin kolay olmadığı ise hepimizin malumu. Bu doğrultuda rol ve sorumlulukların dağılımının etkin ve verimli olabilmesi için sürekli olarak organizasyonumuzda iyileştirmeler yapıyor, organizasyonumuzu tüm kademelerde farklı yetenekler ile kuvvetlendirmeye ve çeşitlendirmeye çalışıyoruz.

Şimdi ise çok önemli başka bir organizasyon değişikliğinin yapılma vakti geldi. Kudretimize uygun şekilde kuvvetimizi arttırabilmek için 13,5 yıldan beri büyük bir şevk, inanç ve mutluluk ile yürüttüğüm Bupa Acıbadem Sigorta Genel Müdürlüğü rolümü 1 Eylül itibari ile Atilla Benli’ye devrediyorum. 1 Eylül 2023 sonrasında da sizlerle “Yönetim Kurulu Başkanı” sıfatım ile birlikte olmaya, kurduğumuz hayali hayata geçirebilmek için stratejik koordinasyonu yürütmeye, sanal yapılanmalarını tamamladığımız alanlarda şirketleşme yolculuğunu yönetmeye, Bupa Türkiye çatısı altında yer alan şirketler arası entegrasyonunu dizayn etmeye ve Bupa Türkiye’nin strateji ve hedeflerinin icrasından sorumlu olmaya devam edeceğim.” dedi.

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.