SON DAKİKA
Hava Durumu

Erdoğan Bursa ziyaretinde hangi konuyu sordu?

Yazının Giriş Tarihi: 21.01.2018 23:21
Yazının Güncellenme Tarihi: 21.01.2018 23:24

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, yağmur ve maçın dezavantaj olarak değerlendirildiği bir Pazar günü Bursalılar ile buluştu. Fazlaca dillendirilmese de Bakanından, Büyükşehir Belediye Başkanı’na, il ilçe yöneticilerine kadar yepyeni bir teşkilat yapısının ilk organizasyonu olması, miting ve kongre mekanlarının ilk kez kullanılacak olması kafalarda soru işaretleri oluşturuyordu.

Başbakan Yardımcısı Çavuşoğlu, Büyükşehir Belediye Başkanı Aktaş, İl Başkanı Salman ve yönetimi, İlçe Başkan ve Belediye Başkanları kısacası tüm Bursa teşkilatları sıkı çalıştılar. Bursalılar da bu çağrıya alana ve salona sığmayarak cevap verdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, aksaksız işleyen bu organizasyon ve coşkulu katılım karşısında memnundu. Ayrılırken de memnuniyetini ifade etti “çok iyiydi” dedi ve teşekkür etti.

Peki Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş’ın kamuoyunda çok merak edilen, medyada oldukça dile getirilen “dosyası” ne oldu?

Erdoğan Ankara’ya dönmek durumunda olduğu için detaylı olarak görüşmek üzere şimdilik kaldı. Başkan Aktaş dosyasını Ankara’da sunacak ve üzerinde izahat verme imkanı bulacak.

Peki, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Bursa’da üzerinde önemle üzerinde durduğu, takip ettiği konu neydi? Tahmin edeceksiniz; Doğanbey.

Doğanbey Başkan Aktaş’ın önünde kötü bir miras olarak duruyor. Reddetme şansının olmadığı bu mirasın borcunu ödeyecek ödemesine o artık kesin ama bakalım nasıl bir formül bulacak? Çünkü bu borç öyle bir borç ki; ödedikçe büyüyen bir bütçe gerektiriyor..

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
Yükleniyor..
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.