SON DAKİKA
Hava Durumu

ULUTEK firmaları işbirliği için biraraya geldi

ULUTEK Teknopark, bünyesinde faaliyetlerini sürdüren firmaları bir araya getirerek iş birliklerini geliştirmek amacıyla ‘Teknoloji Buluşmaları’ etkinliğini düzenledi

Haber Giriş Tarihi: 13.06.2023 14:32
Haber Güncellenme Tarihi: 13.06.2023 14:38
Kaynak: Haber Merkezi
https://ekometre.com/
ULUTEK firmaları işbirliği için biraraya geldi

ULUTEK Teknopark, firmalarını bir araya getirdiği ‘Teknoloji Buluşmaları’ etkinliğinin ilkini gerçekleştirdi. Firma yetkilileri tanışma fırsatı bulurken iş birlikleri imkânlarını da masaya yatırdı.

32 firmanın katıldığı Teknoloji Buluşmalarının önemli sonuçlar vereceğini kaydeden ULUTEK Teknopark Genel Müdürü Prof. Dr. İrfan Karagöz, “Firmalarımızın sosyalleşmesi, iletişim ağlarının gelişmesi ve olası iş birliklerinin sağlanması amacıyla Teknoloji Buluşmaları etkinliğimizin ilkini gerçekleştirdik. Bu etkinliği sürekli hale getirerek firmalarımızın networkünün gelişmesini amaçlıyoruz. İlerleyen etkinliklerde katılım sayının daha da artacağına inanıyorum. Bu görüşmeler firmalarımız için yeni fırsatlar ortaya çıkaracaktır. Teknolojik geliştirmelerde birlikte yapılacak Ar-Ge faaliyetleri hem daha kolay, hem de daha işlevsel olabilir. Firmalarımızın bu fırsatı çok iyi değerlendireceğini düşünüyorum.” dedi.

3 Dakikada ‘Speed Networking’

ULUTEK Teknopark tarafından ilki düzenlenen Teknoloji Buluşmaları etkinliğine katılan firmalar, 3 dakika içinde tanışma imkânı buldu. Olası iş birliklerinin temellerinin atıldığı görüşmeler fikir alışverişlerinin başlangıcı açısından büyük önem taşıyor. ‘speed networking’ etkinliğine katılan tüm firmalar birbirleriyle iletişim kurma fırsatı buldu. Etkinlik sonrası firmaların birbirlerinin faaliyetleri hakkında bilgi sahibi olması ve olası iş birliklerinin temelinin atılması amaçlanıyor. Teknoloji Buluşmaları, ULUTEK Teknopark tarafından düzenli hale getirilerek elde edilecek sonuçların katma değere dönüştürülmesi bekleniyor.

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.