SON DAKİKA
Hava Durumu

Marka yatırım, yatırımcılarını bilgilendirdi

Marka Yatırım Holding A.Ş. huzurevi ve sağlık yatırımlarına devam ederek İstanbul’da bu konularda yatırım yapmak için yurt içi ve yurt dışı firmalarla görüşmeye başladığını açıkladı

Haber Giriş Tarihi: 27.10.2023 13:56
Haber Güncellenme Tarihi: 27.10.2023 13:56
Kaynak: Ekometre
Marka yatırım, yatırımcılarını bilgilendirdi

Şirketin Kamuyu Aydınlatma Platformunda (KAP) yayımlanan açıklamasına göre Ankara’da bulunan Ihlamur Konağı huzurevinin konsepti genişletilerek uluslararası sağlık turizmi kapsamında İstanbul’da daha kapsamlı uluslararası bir hasta bakım, evde bakım ve rehabilitasyon merkezi kurulması için çalışmalar sürdürülüyor.

Açıklamada, projenin detaylarının ilerleyen süreçte kamuoyu ile paylaşılacağı belirtildi.

KAP açıklaması:

"Şirketimiz marka yatırım holding yapmış olduğu huzurevi ve sağlık yatırımlarına devam ederek İstanbul’da da bu konularda yatırım yapmak için yurtiçi ve yurtdışı firmalarıyla görüşmeye başlamıştır.

Ankara’da bulunan ıhlamur Konağı huzurevimizin konsepti genişletilerek uluslararası sağlık turizmi kapsamında İstanbul’da daha kapsamlı uluslararası bir hasta bakım , evde bakım ve rehabilitasyon merkezi kurulması için çalışmalarımız devam etmektedir."

MARKA Faaliyeti Nedir?

Marka Yatırım Holding A.Ş. (MARKA), 2004 yılında kurulan, altın ve diğer kıymetli madenler ile sermaye piyasası araçlarına yatırım yapan bir şirkettir. Şirket, borsa dışı piyasa altın ve diğer kıymetli madenlerde uzmanlaşmış olup yerli ve uluslararası piyasalarda işlem gören sermaye piyasası araçlarının yatırım ve portföy yönetimi ile uğraşmaktadır.

Şirket, 2005 yılında Borsa İstanbul’da halka arz edilmiş olup MARKA koduyla işlem görmektedir. Şirketin portföyü kamu ve özel sektör hisseleri, devlet tahvilleri ve ters repo araçlarından oluşmaktadır.

Kaynak: Ekometre

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.