SON DAKİKA
Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

ASCE GYO Borsa İstanbul da işlem görmeye başladı

ASCE Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO) AŞ, gerçekleştirilen gong töreniyle Borsa İstanbul'da işlem görmeye başladı. Halka arz sürecinin tamamlayan ASCE GYO'nun Borsa İstanbul'da işlem göremeye başlaması nedeniyle gong töreni düzenlendi

Haber Giriş Tarihi: 03.08.2023 15:55
Haber Güncellenme Tarihi: 03.08.2023 15:55
https://ekometre.com/
ASCE GYO  Borsa İstanbul da işlem görmeye başladı

ASCE Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO) AŞ, gerçekleştirilen gong töreniyle Borsa İstanbul'da işlem görmeye başladı.Halka arz sürecinin tamamlayan ASCE GYO'nun Borsa İstanbul'da işlem göremeye başlaması nedeniyle gong töreni düzenlendi.Törende konuşan Borsa İstanbul AŞ Genel Müdürü Korkmaz Ergun, ASCE GYO'nun kuruluşundan bu yana çok sayıda önemli projeleri başarıyla tamamladığını söyledi.

Ergun, "Yakın zamanda, çok değerli bir karar alarak, daha kurumsal ve daha verimli olmak amacıyla, gayrimenkul yatırım ortaklığına dönüşmüştür. Ben bu stratejik karardan dolayı şirketin değerli yöneticilerini tebrik ediyorum." diye konuştu.ASCE'nin halka arzdan sağladığı finansmanla sürdürülebilir bir büyüme hedeflediğini kaydeden Ergun, sözlerini şöyle sürdürdü:"Bu amaçla borsada işlem görmeye başlayarak, kendisine güvenerek halka arzdan pay alan 1,3 milyon yatırımcıdan aldığı güçle başarılarını daha da ileriye taşıyacaktır. Gaziantep'ten bir şirketimizin daha borsamızda işlem görmeye başladığı bugün, ülkemizin tüm şehirlerinde faaliyet gösteren şirketlerimizi, sermaye piyasalarının sunduğu imkanlardan faydalanmak üzere Borsamıza davet ediyorum. Kurumsallaşmasını ve uzun vadeli gelişimini sermaye piyasaları aracılığı ile sağlamaya davet ediyorum."Ergun, ASCE GYO'nun gelen yüksek talep ve 2 milyar liranın üzerinde büyüklükle başarılı bir halka arz gerçekleştirdiğini kaydederek, "Bu başarılı halka arz sürecinde emeği geçen herkese, tüm şirket çalışanlarına, aracı kuruma, teşekkür ediyorum, sermaye piyasalarımıza hayırlı olmasını diliyorum. ASCE GYO'ya 'Borsamız ailesine hoş geldiniz' diyorum." ifadelerini kullandı.

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.