X 20
Bugun...

Malazgirtte “İstiklal Marşını Güzel Okuma” yarışması

Muş’un Malazgirt ilçesinde; anaokulu, ilkokul, ortaokulu ve lise öğrencileri arasında “İstiklal Marşı’nı Güzel Okuma” yarışması düzenlendi.
facebook-paylas
 Tarih: 09-03-2018 10:03:00

Malazgirtte “İstiklal Marşını Güzel Okuma” yarışması

Malazgirt Kaymakamlığı, Malazgirt Belediyesi, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Alpaslan Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi tarafından organize edilen yarışma, Malazgirt Kültür Merkezinin konferansa salonunda düzenlendi. Yarışmaya, ilçe merkezinden 10 anaokulu, 28 ilkokulu, 37 ortaokulu ve 13 lise olmak üzere toplam 88 öğrenci katıldı. Alpaslan Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Ali Özcan’ın konuşması ile başlayan yarışmada, öğrenciler İstiklal Marşı’nı en güzel şekilde okumak için birbirleriyle yarıştı. Öğrencilerin İstiklal Marşı’nı okudukları sırada bazı veliler duygu dolu anlar yaşadı.

Anaokulu kategorisinde Zübeyde Hanım Anaokulu öğrencisi 4 yaşındaki Zeynep Hilal Kırlı, ilkokulu kategorisinde Atatürk İlkokulu öğrencisi Ilgar Yalçınkaya, ortaokulu kategorisinde Mehmet Akif Ortaokulu öğrencisi Havin Çakan, lise kategorisinde ise Şehit Arslan Kulaksız Fen Lisesi öğrencisi Fırat Sağlam birinci oldu.

Dereceye giren öğrencilere ödüllerinin verilmesi ile program sona erdi.

Programa Malazgirt Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Soner Kırlı, İlçe Emniyet Müdürü Uğur İhsan Azap, Milli Eğitim Müdürü Vedat Kaya, Alpaslan Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Ali Özcan ve Müdür Başyardımcısı Sevil Kırlı, okul idarecileri ve çok sayıda öğrenci katıldı.

Etiketler
  Kaynak: İHA

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  DİĞER Haberleri
Bizi Takip Edin :
Facebook Twitter Google Youtube RSS
GAZETEMİZ
  HABER ARŞİVİ
  • BUGÜN ÇOK OKUNANLAR
  • BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR
  • BU AY ÇOK OKUNANLAR
  HAVA DURUMU
  HABER ARA
  PUAN DURUMU
Takım O G M B A Y P AV
Takım O G M B A Y P AV
Takım O G M B A Y P AV
Takım O G M B A Y P AV
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
07.12.2018 20:00 Aytemiz Alanyaspor 0 - 0 Beşiktaş
08.12.2018 13:30 Demir Grup Sivasspor 2 - 0 Göztepe
08.12.2018 16:00 Trabzonspor 3 - 0 Atiker Konyaspor
08.12.2018 19:00 Galatasaray 2 - 2 Ç.Rizespor
09.12.2018 19:00 Teleset M. Akhisarspor 3 - 0 Fenerbahçe
09.12.2018 13:30 Erzurum BB 1 - 3 Evkur Yeni Malatyaspor
09.12.2018 16:05 Bursaspor 0 - 2 Antalyaspor
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
11.08.2017 21:00 Ankaragücü 0 - 0 Erzurum BB
12.08.2017 22:00 İstanbulspor 2 - 2 Eskişehirspor
12.08.2017 22:45 Adanaspor 3 - 0 Denizlispor
12.08.2017 20:05 Ç.Rizespor 4 - 1 Manisaspor
13.08.2017 20:30 Boluspor 2 - 2 Giresunspor
13.08.2017 22:45 Gaziantepspor 0 - 3 Umraniyespor
13.08.2017 20:30 Samsunspor 0 - 0 Gaziantep Bykşhr Bld.
13.08.2017 22:45 Balıkesirspor 2 - 2 Adana D.Spor
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
09.09.2017 17:30 Korfez SK 1 - 0 Etimesgut Belediyespor
09.09.2017 17:30 İnegölspor 2 - 1 Bodrumspor
10.09.2017 17:00 Keçiörengücü 4 - 1 Hatayspor
10.09.2017 17:30 Sancaktepespor 3 - 0 Tuzlaspor
10.09.2017 17:30 Eyüpspor 1 - 4 Bucaspor
10.09.2017 16:30 Amed Sportif 1 - 1 4 Eylül Bld.
10.09.2017 20:00 Afjet Afyonspor 3 - 1 Mersin İ.Y.
10.09.2017 17:00 Kastamonuspor 0 - 2 Tokatspor
10.09.2017 17:30 Sarıyer 1 - 3 Menemen Bld.
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
23.09.2017 16:30 Erbaaspor 1 - 0 12 Bingolspor
23.09.2017 17:00 Manisa Büyükşehir Belediyespor 2 - 0 Erzin Belediyespor
23.09.2017 16:00 Batman Pet. 2 - 0 Orhangazispor
23.09.2017 17:00 Halide Edip Adivar Spor 2 - 0 Ofspor
23.09.2017 17:00 Catalcaspor 1 - 3 Tekirova Bld.
23.09.2017 16:00 Bayburt Genclikspor 2 - 3 Yeni Altindag Belediyespor
23.09.2017 17:00 Bergama Belediyespor 4 - 2 Dardanelspor
24.09.2017 17:00 Bayrampaşa 2 - 1 Yomraspor
24.09.2017 16:30 Kozan Belediyespor 3 - 2 Duzcespor
  NAMAZ VAKİTLERİ