X 20
Bugun...

Buskide Değişim Zamanı

Bursa Büyükşehir Belediyesi BUSKİ Genel Müdürlüğü’nde boş bulunan iki genel müdür yardımcılığı ile yedi daire başkanlıklarına atamalar yapıldı.
facebook-paylas
 Tarih: 03-01-2018 15:01:00

Buskide Değişim Zamanı

Bursa Büyükşehir Belediyesi ve Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı kurumların yönetici kadrolarında bir süredir yaşanan görevlendirme ve görev değişiklikleri devam ediyor. Yeniden yapılanma süreci kapsamında yapılan değişikliklerin son örneği, BUSKİ Genel Müdürlüğü’nde yaşandı. Buna göre, Talat Özen ve Adem Vural’dan boşalan BUSKİ genel müdür yardımcılıklarına BUSKİ İç Denetim Birimi Başkanı İbrahim Yedikardeş ve Arıtma Tesisleri Dairesi Başkanı Devrim İzgi tayin edildi.

Kanalizasyon Dairesi Başkanı olarak görev yapan Mesut Boz, İşletmeler 1. Bölge Dairesi Başkanı olarak atanırken, İşletmeler 1. Bölge Dairesi Başkanlığı bünyesinde Kestel Şube Müdür Vekili olarak görev yapan Rafi Demirel, Kanalizasyon Dairesi Başkanı kadrosuna vekaleten tayin edildi. İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi Başkanlığı bünyesinde Sosyal İşler Şube Müdürü olarak görev yapan Gürkan Yaman, Bilgi İşlem Dairesi Başkanı kadrosuna vekaleten, İşletmeler 1. Bölge Dairesi Başkanlığı bünyesinde Mudanya Şube Müdür Vekili olarak görev yapan Gürhan Kılıç, Planlama Yatırım ve İnşaat Dairesi Başkanı kadrosuna vekaleten tayin edildi.

Planlama Yatırım ve İnşaat Dairesi Başkanlığı bünyesinde Araştırma Planlama Koordinasyon (APK) Şube Müdür Vekili olarak görev yapan Alaattin Güngördü Arıtma Tesisleri Dairesi Başkanı kadrosuna vekaleten, İşletmeler 2. Bölge Dairesi Başkanlığı bünyesinde İznik Şube Müdürü olarak görev yapan Ali Osman Toy Abone İşleri Dairesi Başkanı kadrosuna vekaleten, İçmesuyu Dairesi Başkanlığı bünyesinde Doğu Bölgesi İçmesuyu Yapım Şube Müdür Vekili olarak görev yapan Haluk Emre Akgün İçmesuyu Dairesi Başkanı kadrosuna vekaleten atandı.

Değişiklikler kapsamında ayrıca, Kaynak Suları Dairesi Başkanlığı ve Havza Koruma Dairesi Başkanlıkları kaldırıldı.

Bu bağlamda Kaynak Suları Dairesi Başkanlığı bünyesinde bulunan Kaynak Suları ve Kiralama Şube Müdürlüğü, Emlak ve İstimlak Dairesi Başkanlığı’na, Havza Koruma Dairesi Başkanlığı bünyesinde bulunan Ruhsat ve Denetim Şube Müdürlüğü, Arıtma Tesisleri Dairesi Başkanlığı’na bağlandı.

Etiketler
  Kaynak: İHA

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  DİĞER Bursa Haberleri
Bizi Takip Edin :
Facebook Twitter Google Youtube RSS
GAZETEMİZ
  HABER ARŞİVİ
  • BUGÜN ÇOK OKUNANLAR
  • BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR
  • BU AY ÇOK OKUNANLAR
  HAVA DURUMU
  HABER ARA
  PUAN DURUMU
Takım O G M B A Y P AV
Takım O G M B A Y P AV
Takım O G M B A Y P AV
Takım O G M B A Y P AV
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
14.12.2018 20:30 Göztepe - Bursaspor
15.12.2018 13:30 Ç.Rizespor - Aytemiz Alanyaspor
15.12.2018 13:30 Demir Grup Sivasspor - Ankaragücü
15.12.2018 19:00 İstanbul Başakşehir - Galatasaray
15.12.2018 16:00 Atiker Konyaspor - Kasımpaşa
16.12.2018 16:00 Kayserispor - Teleset M. Akhisarspor
16.12.2018 13:30 Evkur Yeni Malatyaspor - Antalyaspor
16.12.2018 19:00 Beşiktaş - Trabzonspor
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
11.08.2017 21:00 Ankaragücü 0 - 0 Erzurum BB
12.08.2017 22:00 İstanbulspor 2 - 2 Eskişehirspor
12.08.2017 22:45 Adanaspor 3 - 0 Denizlispor
12.08.2017 20:05 Ç.Rizespor 4 - 1 Manisaspor
13.08.2017 20:30 Boluspor 2 - 2 Giresunspor
13.08.2017 22:45 Gaziantepspor 0 - 3 Umraniyespor
13.08.2017 20:30 Samsunspor 0 - 0 Gaziantep Bykşhr Bld.
13.08.2017 22:45 Balıkesirspor 2 - 2 Adana D.Spor
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
09.09.2017 17:30 Korfez SK 1 - 0 Etimesgut Belediyespor
09.09.2017 17:30 İnegölspor 2 - 1 Bodrumspor
10.09.2017 17:00 Keçiörengücü 4 - 1 Hatayspor
10.09.2017 17:30 Sancaktepespor 3 - 0 Tuzlaspor
10.09.2017 17:30 Eyüpspor 1 - 4 Bucaspor
10.09.2017 16:30 Amed Sportif 1 - 1 4 Eylül Bld.
10.09.2017 20:00 Afjet Afyonspor 3 - 1 Mersin İ.Y.
10.09.2017 17:00 Kastamonuspor 0 - 2 Tokatspor
10.09.2017 17:30 Sarıyer 1 - 3 Menemen Bld.
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
23.09.2017 16:30 Erbaaspor 1 - 0 12 Bingolspor
23.09.2017 17:00 Manisa Büyükşehir Belediyespor 2 - 0 Erzin Belediyespor
23.09.2017 16:00 Batman Pet. 2 - 0 Orhangazispor
23.09.2017 17:00 Halide Edip Adivar Spor 2 - 0 Ofspor
23.09.2017 17:00 Catalcaspor 1 - 3 Tekirova Bld.
23.09.2017 16:00 Bayburt Genclikspor 2 - 3 Yeni Altindag Belediyespor
23.09.2017 17:00 Bergama Belediyespor 4 - 2 Dardanelspor
24.09.2017 17:00 Bayrampaşa 2 - 1 Yomraspor
24.09.2017 16:30 Kozan Belediyespor 3 - 2 Duzcespor
  NAMAZ VAKİTLERİ